Бойлер Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B
Відео 26Фото 3 |
Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B
Усі ціни 70 →Atlantic Atlantic O'Pro Turbo VM 50 D400-2-B 2500W 841211 | 6 199 грн. |
Atlantic O'Pro Turbo VM 050 D400-2-B 841211 | 6 579 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic Steatite VM 080 D400-2-BC | 6 950 грн. |
Atlantic Atlantic O'Pro Turbo VM 080 D400-2-B | 7 179 грн. |
Водонагрівач Atlantic O’Pro Turbo VM 050 D400-2-B (841211) | 6 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B:
- Робочий тиск — 8 бар
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro
Модификації Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B
Ціни на Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B | від 4 761 грн. | 49 пропозицій | ||
Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B | від 5 700 грн. | 70 пропозицій | ||
Atlantic OPro Turbo VM 100 D400-2-B | від 6 870 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →