Твердопаливний котел Atmos C 30S 32 кВт
Atmos C 30S 32 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:32 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:закрита
Всі характеристики
Характеристики C 30S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atmos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atmos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atmos C 30S 32 кВт
Atmos C 30 S котел твердотопливный 32 кВт | 139 051 грн. |
Atmos Котел піролізний Atmos C 32 ST C32ST | 171 460 грн. |
Твердопаливний піролізний котел Atmos C 32 ST | 143 420 грн. |
Модификації Atmos C 30S
Ціни на Atmos C 30S |
---|---|---|---|---|
Atmos C 15S 16 кВт | від 105 545 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos C 18S 20 кВт | від 97 465 грн. | 6 пропозицій | ||
Atmos C 20S 25 кВт | від 66 605 грн. | 4 пропозиції | ||
Atmos C 30S 32 кВт | від 139 051 грн. | 4 пропозиції | ||
Atmos C 40S 40 кВт | від 145 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Atmos C 50S 48 кВт | від 173 417 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →