Котел на дровах Atmos DC 50GSX 49 кВт
Atmos DC 50GSX 49 кВт
Джерело енергії:дрова
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:49 кВт, площа ~ 392 м²
Камера згоряння:закрита, димар 150 мм
Всі характеристики
Характеристики DC 50GSX
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atmos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atmos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості опалювального котла Atmos DC 50GSX:
- Автоматичне вимкнення котла після догорання палива
Модификації Atmos DC 50GSX
Ціни на Atmos DC 50GSX |
---|---|---|---|---|
Atmos DC 15 GS 15 кВт | від 122 412 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos DC 20GS 20 кВт | від 108 777 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos DC 25GS 25 кВт | від 129 785 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos DC 32GS 35 кВт | від 134 835 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos DC 40GS 40 кВт | від 149 884 грн. | 2 пропозиції | ||
Atmos DC 50GSX 49 кВт | від 158 772 грн. | 1 пропозиція | ||
Atmos DC 70GSX 70 кВт | від 264 620 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →