Всесезонна шина Austone SP-302 245/70 R16 111S
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Austone SP-302 245/70 R16 111S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Austone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Austone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Austone SP-302 245/70 R16 111S
Усі ціни 23 →Шина Austone ATHENA SP-302 245/70 R16 111S XL | 3 294 грн. |
Austone ATHENA SP-302 245/70 R16 111S XL | 3 782 грн. |
Austone SP-302 245/70 R16 111S | 3 779 грн. |
Всесезонные шины Austone SP-302 245/70 R16 111S XL 1001155157 | 3 765 грн. |
Austone Athena SP-302 (245/70R16 111S) | 3 387 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →