Литий диск AUTEC Tallin 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1
Відео 1Фото 23 | від 7 252 до 10 856 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації AUTEC Tallin 94
Характеристики
AUTEC Tallin 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Tallin 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1
Сортувати
Autec Tallin (7.5J x 18 5x112 ET50 DIA57.1) Brilliant Silver На замовлення | 10 280 грн. |
Autec Tallin Black R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1 | 9 476 грн. |
Диски Autec Tallin 7,5x18 5x112 ET50 DIA57,1 (titan silver) (1002159885) | 8 594 грн. |
Autec Tallin (7.5J x 18 5x112 ET50 DIA57.1) Titanium На замовлення з Європ | 8 635 грн. |
Autec Tallin (7.5J x 18 5x112 ET50 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 10 522 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі