Литий диск AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET46 DIA74,1
Відео 3Фото 5 | від 7 050 до 12 190 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET46 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET46 DIA74,1
Сортувати
AUTEC Xenos R18 W8.5 PCD5x120 ET46 DIA74.1 Brilliant Silver | 11 391 грн. |
Autec Xenos 8.5x18 5x120 ET46 DIA74.1 BM | 8 120 грн. |
Autec XENOS (X) Schwarz Matt (R18 W8.5 PCD5x120 ET46 DIA74.1) | 10 299 грн. |
Autec Xenos (8.5J x 18 5x120 ET46 DIA74.1) Black Matt На замовлення з Євро | 11 648 грн. |
Autec Xenos (X) R18 W8.5 PCD5x120 ET46 DIA74.1 Black Matt X8518465112722 | 10 422 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі