Квадрокоптер (дрон) Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3
Фото 11 |
Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3
Enterprise Rugged BundleEnterprise Rugged Bundle + тепловізор
Політ:до 42 хв, швидкість 72 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 60 к/с, 2720x1530 пікс 60 к/с
Камера:тепловізійна знімна, підвіс для стабілізації
Розміри:620x506x111 мм, складаний
Вага:1110 г
12 датчиків для виявлення перешкод у будь-якому напрямку. Швидкознімні пропелери. Зйомка фото в RAW. Дальність польоту – до 25 км. Час польоту – до 40 хв. Режим зйомки Hyperlapse. Максимальна висота – 7 км.
Від версії v1 відрізняється підтримкою дводіапазонного з'єднання між контролером та квадрокоптером, від v2 – підтримку Live Deck 2.0, покращену нічну зйомку та підтримку SkyLink 2.0 (передача до 15 км). У версії Rugged Bundle 3 батареї у комплекті.
Всі характеристики
Характеристики Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3
Усі ціни 23 →Квадрокоптер AUTEL EVO II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle Drone V3 Oran | 183 040 грн. |
Квадрокоптер AUTEL EVO II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle Drone V3 Oran | 173 999 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO II Dual Enterprise Rugged Bundle (640T) V2 | 99 999 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Dual 640T Enterprise Rugged Bundle Drone V3 Oran | 181 029 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Dual 640T Enterprise Rugged Bundle Drone V3 Oran | 180 159 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості квадрокоптера Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3:
- Стробоскоп(72x39x34 мм, 19.5 г, 1.6 Вт, керування до 5 км, сила світла від 50 кд до 486 кд);
- Гучномовець(80x77x46 мм, 98.5 г, 18 Вт, бітрейт 36 Кбіт/с, змінний кут нахилу 0 ° .. 45 °, звуковий тиск від 120 дБ (до 1 м) до 70 дБ (до 110 м);
- Ліхтар(72x63x48.5 мм, 77 г, 35 Вт, керування до 30 м, змінний кут нахилу 0 ° .. 90 °, кут огляду 14 °, 11 лк при 30 м);
– Модуль RTK(72.5x57x55.5 мм, 59.5 г, 3 Вт, збільшення точності позиціонування – до 1.5 см по вертикалі та до 1 см по горизонталі)
- Вбудована пам'ять — 8 ГБ
- Збільшення зображення до 16х (до 4х без втрати якості)
- ISO - від 100 до 64000
- Фокусна відстань від 0.5 м до нескінченності (автофокус)
- Максимальний опір вітру зі швидкістю до 17 м/с
- Вбудований тепловізор: 640x512, діапазони вимірювання температур -20°..+150° та 0°..+550°, відстань виміру 2..20 м, роздільна здатність режиму картинка-в-картинці
- Стробоскоп(72x39x34 мм, 19.5 г, 1.6 Вт, керування до 5 км, сила світла від 50 кд до 486 кд);
- Гучномовець(80x77x46 мм, 98.5 г, 18 Вт, бітрейт 36 Кбіт/с, змінний кут нахилу 0 ° .. 45 °, звуковий тиск від 120 дБ (до 1 м) до 70 дБ (до 110 м);
- Ліхтар(72x63x48.5 мм, 77 г, 35 Вт, керування до 30 м, змінний кут нахилу 0 ° .. 90 °, кут огляду 14 °, 11 лк при 30 м);
– Модуль RTK(72.5x57x55.5 мм, 59.5 г, 3 Вт, збільшення точності позиціонування – до 1.5 см по вертикалі та до 1 см по горизонталі)
Модификації Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3
Ціни на Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3 |
---|---|---|---|---|
Autel Evo II Pro Enterprise Rugged Bundle v3 | від 123 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Autel Evo II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle v3 | від 99 999 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →