Квадрокоптер (дрон) Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Відео 33Фото 13 |
Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Premium Bundleбазова
Політ:до 28 хв, дальність 16.8 км, швидкість 47 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 30 к/с, 2720x1530 пікс 30 к/с
Камера:вбудована, підвіс для стабілізації
Розміри:325x260x55 мм, складаний
Вага:249 г
Максимальна дистанція польоту - 16.8 км. ультразвуковий висотомір. Максимальний бітрейт відео - 100 Мбіт/с.Швидкість передачі Wi-Fi – 20 МБ/с. додаток для смартфона – Autel Sky. Цифровий зум 16x.від стандартної версії відрізняється поліпшеною камерою.
Немає вбудованої пам'яті. Опір вітру 5 класу. Відрізняється від Premium-версії комплектацією (в Premium включені адаптер живлення, дві доп батареї, мультизарядний пристрій на 3 батареї, сумка для перенесення і тримач гвинтів).
Всі характеристики
Характеристики Evo Nano Plus Premium Bundle
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Усі ціни 13 →Квадрокоптер - AUTEL EVO Nano Plus Premium Bundle Orange (102000767) | 32 499 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO Nano+ Premium Bundle (Gray) | 31 999 грн. |
AUTEL EVO Nano Plus Premium Bundle Orange (102000767) | 32 999 грн. |
AUTEL AUTEL EVO Nano Plus Premium Bundle Orange (102000767) 102000767 | 35 139 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO Nano+ Premium Bundle (White) (102000766) | 27 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Ціни на Autel Evo Nano Plus Premium Bundle |
---|---|---|---|---|
Autel Evo Nano Plus Premium Bundle | від 27 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Autel Evo Nano Plus | від 22 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →