Квадрокоптер (дрон) Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3
Фото 9 |
Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3
RTKRTK Rugged Bundle + тепловізор
Політ:до 40 хв, дальність 25 км, швидкість 72 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 60 к/с, 2720x1530 пікс 60 к/с
Камера:тепловізійна знімна, підвіс для стабілізації
Розміри:558x457x143 мм, складаний
Вага:1250 г
12 датчиків для виявлення перешкод у будь-якому напрямку. Швидкознімні пропелери. Зйомка фото в RAW. Дальність польоту – до 21 км. Час польоту – до 40 хв. Режим зйомки Hyperlapse. Максимальна висота – 7 км.
Від версії v1 відрізняється підтримкою дводіапазонного з'єднання між контролером та квадрокоптером, від v2 – підтримку Live Deck 2.0, покращену нічну зйомку та підтримку SkyLink 2.0 (передача до 15 км).
Всі характеристики
Характеристики Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3
Усі ціни 18 →Професійний квадрокоптер AUTEL EVO II Dual Rugged Bundle 640T RTK V3 Orang | 219 999 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Dual Rugged Bundle 640T Rtk V3 Orange (102001511 | 234 125 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Dual Rugged Bundle 640T Rtk V3 Orange (102001511 | 233 000 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO II Dual 640T Rugged Bundle RTK V3 Black/Orange (102 | 228 989 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO II Dual 640T Rugged Bundle RTK V3 Orange (102001511 | 228 463 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості квадрокоптера Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3:
- Вбудована пам'ять — 8 ГБ
- Збільшення зображення до 16х (до 4х без втрати якості)
- ISO - від 100 до 64000
- Фокусна відстань від 0.5 м до нескінченності (автофокус)
- Збільшення зображення до 16х (до 4х без втрати якості)
- Максимальний опір вітру зі швидкістю до 12 м/с
- Модуль RTK використовує мультичастотну систему позиціонування (GPS L1+L2, GLONASS L1+L2, Galileo E1+E5, BeiDou B1+B2)
- Час холодного старту навігаційних систем до 50 сек. Точність позиціонування до 1.5 см у вертикальній та до 1 см у горизонтальній площинах.
- Вбудований тепловізор: 640x512, діапазони вимірювання температур -20°..+150° та 0°..+550°, відстань виміру 2..20 м, роздільна здатність режиму картинка-в-картинці
Модификації Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3
Ціни на Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3 |
---|---|---|---|---|
Autel Evo II Pro RTK v3 | від 188 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle RTK v3 | від 219 999 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →