Литий диск Avus Racing AF15 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Фото 6 | від 10 402 до 10 986 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Avus Racing AF15 16
Характеристики
Avus Racing AF15 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AF15 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Avus Racing AF15 R18 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA73.1 Matt Black | 10 986 грн. |
Avus Racing AF15 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 Silver 1000000014174 | 10 402 грн. |
Avus Racing AF15 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 Silver | 10 764 грн. |
Avus Racing AF15 R18 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA73.1 ANTHRACITE | 10 986 грн. |
Закрити
Схожі