Умивальник Duravit Starck 3 030543 465 мм (0305430000)
Фото 2 |
Duravit Starck 3 030543 465 мм530 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 3 030543 465 мм
Раковина під стільницю Duravit Starck 3 43 см 0305430000 | 9 899 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Duravit Starck 3 46,5 х 46,5 см 030543000 | 8 200 грн. |
Duravit Starck 3 43 0305430000 | 11 280 грн. |
Duravit Starck 3 43 0305430000 | 11 844 грн. |
Модификації Duravit Starck 3 030543
Ціни на Duravit Starck 3 030543 |
---|---|---|---|---|
Duravit Starck 3 030543 465 мм | від 8 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Duravit Starck 3 030549 530 мм | від 8 890 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →