Вудилище Azura Kenshin 81ML (AZK81ML)
Відео 1Фото 7 |
Azura Kenshin 81ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Azura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Azura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Azura Kenshin 81ML
Спиннинговое удилище Azura '20 Kenshin 8'1"ML 2.46м 4-20г AZK81ML | 2 056 грн. |
Спінінг Azura '20 Kenshin 8'1"ML 2.46м 4-20г (AZK81ML) | 2 185 грн. |
Вудлище Azura 20 Kenshin 8'1"ML 2.46m 4-20g AZK81ML | 2 121 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →