Вудилище Azura Kenshin 79L (AZK79L)
Відео 1Фото 7 |
Azura Kenshin 79L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Azura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Azura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Azura Kenshin 79L
Спиннинговое удилище Azura '20 Kenshin 7'9"L 2.36м 2-12г AZK79L | 1 952 грн. |
Спінінг Azura '20 Kenshin 7'9"L 2.36м 2-12г (AZK79L) | 2 074 грн. |
Вудлище Azura 20 Kenshin 7'9"L 2.36m 2-12g AZK79L | 2 015 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →