Вудилище Azura Sawada Light 83LS
Фото 10 |
Azura Sawada Light 83LS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Azura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Azura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Azura Sawada Light 83LS
Спиннинговое удилище Azura Sawada Light Rod 83LS 2.51м 4-16г SW83LS | 5 425 грн. |
Спінінг Azura Sawada Light Rod 83LS 2.51м 4-16г (SW83LS) | 6 588 грн. |
Cпінінговe вудлище Azura Sawada Light Rod 83LS 2.51м 4-16г (SW83LS) | 7 363 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →