Вудилище Prologic Fast Water 384-4
Prologic Fast Water 384-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Fast Water 384-4
Усі ціни 6 →Удилище карповое Prologic Fast Water 12’6’’/3.84m 4.0lbs - 2sec (45678) | 6 980 грн. |
Вудилище Prologic Fast Water 12'6'' 384cm 4.0lbs - 2sec (1846.00.60) | 7 504 грн. |
Удилище Prologic Fast Water 12'6'' 384cm 4.0lbs - 2sec (1846.00.60) 1846.0 | 6 980 грн. |
Prologic Вудилище Prologic Fast Water 12'6'' 384cm 4.0lbs - 2sec (1846.00. | 6 980 грн. |
Вудилище Prologic Fast Water 12'6'' 384cm 4.0lbs - 2sec (1846.00.60) | 6 980 грн. |
Вудилище Prologic Fast Water 12'6'' 384cm 4.0lbs - 2sec (1846.00.60) | 10 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →