Тример для бороди BaByliss PRO FX726E
Відео 2Фото 4 |
BaByliss PRO FX726E золотистий чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO FX726E
Машинка для окантовки BaByliss PRO LO-PROFX FX726E | 4 100 грн. |
BaByliss PRO FX726E LO-PROFX Trimmer машинка для стрижки волосся та вусів | 4 860 грн. |
Тример BaByliss PRO FX726E LO-PRO FX Trimmer HT00008 | 5 035 грн. |
Тример BaByliss PRO FX726E LO-PROFX | 3 763 грн. |
Триммер BaByliss PRO FX726E LO-PRO FX Trimmer | 3 594 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO FX726E
Ціни на BaByliss PRO FX726E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO FX726GE | від 3 689 грн. | 3 пропозиції | ||
BaByliss PRO FX726E | від 3 594 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →