Тример для бороди BaByliss PRO FX3 FXX3TBE
Відео 1Фото 4 |
BaByliss PRO FX3 FXX3TBE |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO FX3 FXX3TBE
Машинка для окантовки BaByliss PRO FX3 FXX3TBE | 5 350 грн. |
BaByliss PRO Barbers Spirit FXX3TBE FX3 машинка для стрижки волосся та вус | 6 000 грн. |
Триммер BaByliss PRO FX3 FXX3TBE | 4 598 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →