Тример для бороди BaByliss PRO FX797E
Відео 2Фото 7 |
BaByliss PRO FX797E |
|
У комплекті два змінні акумулятори.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO FX797E
Тример для бороди та вусів BaByliss PRO Snap FX Trimmer FX797E | 6 349 грн. |
Тример Babyliss PRO FX797E SNAPFX | 6 628 грн. |
Триммер BaByliss PRO FX797E Snap FX Trimmer | 6 308 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →