Тример для бороди BaByliss PRO FX726GE
Відео 2Фото 8 |
BaByliss PRO FX726GE золотистий чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO FX726GE
Тример для бороди та вусів BaByliss PRO FX726GE | 3 689 грн. |
Машинка для окантовки BaByliss PRO LO-PROFX FX726GE | 3 950 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Babylisspro FX726GE | 5 658 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO FX726GE
Ціни на BaByliss PRO FX726GE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO FX726GE | від 3 689 грн. | 3 пропозиції | ||
BaByliss PRO FX726E | від 3 582 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →