Набор триммер и машинка для стрижки BaByliss 7755PE
Фото 4 |
BaByliss 7755PE |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss 7755PE
Машинка для стрижки волос BaByliss 7755PEМашинка для стрижки волос Babyliss 7755PEПрактичны Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 898 грн. |
Машинка для стриження волосся BaByliss 7755PEМашинка для стриження волосся BaByliss 7755PE Практичний набір машинка для стриження волосся + мінітример на батарейках (вход... щеить до комплекту). Надзвичайно гострі сталеві леза забезпечують безпечне стриження, тому ви можете доглядати за волоссям і бородою, , як у професійному салоні. 6 насадок-гребіні LawyerЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись | 1 899 грн. |
Машинка для стрижки волос BaByliss 7755PEМашинка для стрижки волос Babyliss 7755PEПрактичны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 904 грн. |
Машика для стрижки волосся BaByliss 7755PEМашинка для стрижки волосся Babyliss 7755PE
Практичний набір, що містить машинку для стрижки та міні-тример на батарейках.... щеЗавдяки сталевим лезам пристрій гарантує безпечний зріз, тому ви можете доглядати за бородою та зачіскою, як у професійній перукарні.
Перевірені рішення
Машинка для стрижки волосся Babyliss 7755PE оснащена 6 насадками-гребі Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 898 грн. |
Машика для стрижки волосся BaByliss 7755PE | 1 896 грн. |
Серія BaByliss Men (побутові для нього)Порівняти в таблиці →
від 972 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 2 696 грн.
тример для бороди, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: титанові, регульовані, вологе очищення
від 629 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 3 155 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані, вологе очищення, індикатор заряду
від 4 696 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 300 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.2 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення, індикатор заряду
від 1 584 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 15 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 499 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, джерело живлення: батарейки, леза: нержавіюча сталь
від 4 265 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 3 547 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 75 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.3 – 13 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 264 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 1 896 грн.
набір машинка для стрижки + тример, джерело живлення: від мережі, батарейки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 893 грн.
машинка для стрижки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 283 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 599 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 4 796 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 1 061 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 510 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 928 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для тіла, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 70 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 14 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 1 725 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 474 грн.
тример для бороди, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 12 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 367 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 850 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 42 мм, леза: титанові, індикатор заряду
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 349 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 12 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 839 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 926 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 1 – 30 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 005 грн.
тример для бороди, для еспаньйолки, джерело живлення: акумулятор, до 90 хв, гребені: регульований, стрижка 0.4 – 20 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 765 грн.
тример для бороди, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 17 мм, леза: титанові, вологе очищення, індикатор заряду
від 437 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, стрижка 0.7 – 21 мм, леза: керамічні, індикатор заряду
від 580 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, для брів, джерело живлення: батарейки, гребені: фіксовані, стрижка до 5 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 168 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: фіксовані, стрижка до 9 мм, леза: нержавіюча сталь
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення