Машинка для стрижки BaByliss CrewCut SC758E
Фото 4 |
Закрити
Шапка
BaByliss CrewCut SC758E |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss CrewCut SC758E
Машинка для стрижки BaByliss SC758EМашинка для стрижки волос Babyliss SC758EBabyliss SC758E - это специально разработанная бритва, которая позволит вам легко подстричь волосы, чтобы вы могли достичь результата своей мечты просто и быстро. Устройство оснащено решениями, которые каждый раз значительно облегчают укладку.Эффекти Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 053 грн. |
BaByliss SC758E машинка для стрижки волоссяBaByliss SC758E, Бритви ти тримери для чоловіків, Пристрій BaByliss SC758E дозволить вам постійно тримати свій вигляд під контролем. Простота використання робить його ідеальним помічником під час нескладних модних приготувань. Властивості: має ергономічний дизайн змінні насадки робота в автономному режимі налаштування довжини підстригання Спосіб... щевикористання: Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Notino.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 4 800 грн. |
Strzyżarka BABYLISS SC758Eпредоплата Зручна машинка для стрижки волосся з літій-іонним Акумулятором. Переваги: система стрижки з двома лезами для підтримки короткої зачіски. Літій-іонний Акумулятор забезпечує швидке заряджання та тривале бездротове використання. Має високоякісні леза з нержавіючої сталі. Дуже коротка стрижка 0,3 мм. Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 3 550 грн. |
Машинка для стрижки волосся BaByliss SC758EМашинка для стрижки волосся Babyliss SC758E
Babyliss SC758E - це спеціально розроблена бритва, яка дозволить вам легко підстригти волосся, щоб ви могли досягти результату своєї мрії просто і швидко. Пристрій оснащений рішеннями, які щоразу значно полегшують укладання.
Ефективна система гоління
Точно розроблена система гоління Jabyliss SC75... ще8E з подвійним лезом гарантує, що волосся можна зрізати Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 047 грн. |
Серія BaByliss Men (побутові для нього)Порівняти в таблиці →
від 972 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 2 696 грн.
тример для бороди, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: титанові, регульовані, вологе очищення
від 629 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 3 155 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані, вологе очищення, індикатор заряду
від 4 731 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 300 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.2 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення, індикатор заряду
від 1 584 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 15 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 499 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, джерело живлення: батарейки, леза: нержавіюча сталь
від 4 265 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 2 047 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 75 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.3 – 13 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 264 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 1 896 грн.
набір машинка для стрижки + тример, джерело живлення: від мережі, батарейки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 893 грн.
машинка для стрижки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 283 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 599 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 4 796 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 1 061 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 510 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 2 474 грн.
тример для бороди, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 12 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 699 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, джерело живлення: батарейки, гребені: фіксовані, леза: нержавіюча сталь
від 1 910 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для тіла, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 70 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 14 мм, леза: титанові, вологе очищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 367 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 850 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 42 мм, леза: титанові, індикатор заряду
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 349 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 12 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 839 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 919 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 1 – 30 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 005 грн.
тример для бороди, для еспаньйолки, джерело живлення: акумулятор, до 90 хв, гребені: регульований, стрижка 0.4 – 20 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 765 грн.
тример для бороди, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 17 мм, леза: титанові, вологе очищення, індикатор заряду
від 437 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, стрижка 0.7 – 21 мм, леза: керамічні, індикатор заряду
від 580 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, для брів, джерело живлення: батарейки, гребені: фіксовані, стрижка до 5 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 168 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: фіксовані, стрижка до 9 мм, леза: нержавіюча сталь
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення