Ліхтарик Bailong BL-611 P50
Відео 4Фото 3 |
Bailong BL-611 P50 |
|
Недорогий тактичний ліхтарик, який може стати чудовим рішенням для регулярної побутової експлуатації. Модель комплектується потужним світлодіодом Cree XHP50, при цьому світловий потік має надзвичайно високу яскравість – 1200 лм. Оптична схема доповнена опцією регулювання фокусу, промінь фокусується та розсіюється переміщенням світлової головки вздовж корпусу. Недорогий тактичний ліхтарик Bailong BL-611 P50 має фірмову батарею формату 18650, що дозволить задіяти освітлювач прямо з коробки.
Акумулятор є універсальним, завдяки чому замість заводської батарейки можна застосувати картридж на три елементи живлення 26650. Модель розроблена з розрахунком на зручне використання. Так, для підвищення зручності корпус інтегрований зарядний інтерфейс USB. Процес заряджання легко контролювати за кольором індикатора (зелений, червоний). Всі з'єднання захищені від вологи та пилу. Повністю алюмінієвий корпус легко справляється з інтенсивною експлуатацією та використанням у складних умовах. Безпека хвата підвищується за рахунок застосування темляка. Ліхтарик пропонується за дуже вигідною ціною. Це бюджетний освітлювач із професійною оптичною системою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-611 P50
Усі ціни 33 →Фонарик Bailong BL-611, Cree XML-T, 1 реж., корпус- алюминий, водостойкий, | 339 грн. |
Ліхтар ручний Bailong BL-611-P50 1 LED P50 10W 2 режими Zoom 18650/2800 mА | 360 грн. |
Ручний ліхтарик з акумулятоом X-Balog BL-611-P50 з фокусуванням | 405 грн. |
Ліхтар ручний Bailong BL-611 P50 Анодований алюміній, Пилозахисний | 413 грн. |
Ліхтарик алюміній Bailong BL 611 P50 (611BLFNRR) ICL44 | 354 грн. |