Ліхтарик Bailong BL-601-P90
Відео 2Фото 13 |
Bailong BL-601-P90 |
|
Потужний та далекобійний тактичний ліхтар із високоефективним LED-випромінювачем, системою регулювання фокусування світлового потоку, акумуляторним живленням та вологозахистом. Позиціонується як доступний продукт цінової категорії, призначений як для побутового, так і для професійного застосування. Буде корисним в охоронній діяльності та іншим фахівцям, які потребують якісного висвітлення віддалених об'єктів (поліція, рятувальники).
Обладнаний одним із найбільш популярних, ефективних та довговічних комерційних світлодіодів Cree XHP90. Разом зі спеціальним відбивачем він створює надпотужний світловий потік з рівномірним боковим засвіченням і яскравою центральною плямою яскравістю до 1500 лм. Ліхтар Bailong BL-601-P90 підтримує 4 робочі режими (в т.ч. режим стробоскопа). Три режими яскравості (100, 50% та 10%) керуються однією кнопкою в головній частині пристрою.
Максимальна дальність променя становить вражаючі 1000 м. Живиться від двох змінних літій-іонних акумуляторів типорозміру 26650, які можна заряджати через стандартний роз'єм microUSB від смартфона (час заряду близько 4 год). Ударостійкий водостійкий алюмінієвий корпус додатково захищений анодуванням, що демонструє високу стійкість до утворення подряпин. Фокус променя змінюється рухом головної частини ліхтаря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-601-P90
Усі ціни 16 →Фонарик Balog BL-601-P90, 3 режима, алюминий, акум 2*26650, BOX (BL-601-P9 | 1 166 грн. |
Ліхтарик Balog BL-601-P90, 3 режими, алюміній, акум 2*26650, BOX (BL-601-P | 1 109 грн. |
Bailong BL-601-P90 BL-601-P90/28462 | 1 399 грн. |
Ліхтар Bailong (BL-601-P90/28462) BL-601-P90/28462 | 1 222 грн. |
Ліхтарик Balog BL-601-P90, 3 режими, алюміній, акум 2*26650, BOX (BL-601-P | 1 309 грн. |