Ліхтарик Bailong R-842
Відео 1Фото 3 |
Bailong R-842 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong R-842
Усі ціни 7 →Фонарик ручной Bailong R-842, CREE T6, Zoom, 3 режима, алюминий, аккум 145 | 349 грн. |
Ліхтарик Bailong R-842, Zoom, 3 режими, алюміній, компас, акум 14500, USB | 423 грн. |
Водонепроникний ліхтар Bailong R482/R842-T6, Надпотужний ліхтарик, Ліхтари | 319 грн. |
Фонарик Bailong R-842, Zoom, 3 режими, алюміній, компас, акум 14500, USB к | 457 грн. |
Ліхтарик Bailong R-842 аккум 14500 | 453 грн. |
Ліхтарик ручний Bailong R842 CREE T6, Zoom, 3 режими, алюміній, акумулятор | 424 грн. |
Ліхтарик ручний Bailong R-842, CREE T6, Zoom, 3 режими, алюміній, акум 145 | 432 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →