Ліхтарик Bailong BL T32 -P50
Відео 1Фото 3 |
Bailong BL T32 -P50 |
|
Недорогий ліхтарик з великими можливостями. Освітлювач має дві важливі переваги: виносний батарейний блок та регульований фокус. Батарейний відсік представлений окремим корпусом, що штатно кріпиться з боку потилиці. Якщо ліхтарик буде використовуватися по холоду, акумуляторний вузол можна перемістити у внутрішню кишеню, що робить підсвічування максимально стабільним і тривалим. Налобний ліхтарик Bailong BL T32-P50 має надійну систему фокусування променя.
Замість телескопічного висувного механізму застосовано різьбову поворотну систему. У цьому випадку з'являється можливість надійної фіксації оптимальної фокусної відстані. Батарейний блок відрізняється покращеною місткістю. Замість стандартних пальчикових батарей установлюється два акумулятори типорозміру 18650. Акумулятор даного типу відрізняються підвищеною ємністю. Підсвічування засноване на лампочці Cree LED P50 потужністю 15 Вт. Світлодіод працює з яскравістю до 1300 лм. Існує економічний режим 50% (650 лм). Є стробоскоп, з якого можна подавати світлові сигнали. Додатково строб добре працює на відлякування собак. Підсвічування забезпечує дальність променя близько 1000 м-коду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL T32 -P50
Усі ціни 17 →Фонарь налобный аккумуляторный Bailong Police (BL-T32-P50) | 598 грн. |
Налобный фонарик Bailong BL T32 -P50, 3 реж., Zoom, корпус-пластик, водост | 448 грн. |
Bailong BL T32 -P50 18564 | 479 грн. |
Налобний ліхтар BL-T32-P50 220v пластик | 483 грн. |
Ліхтар налобний X-Balog BL-T32-P50 (220В и 12В) | 530 грн. |
- Регулювання рівня нахилу до 90 градусів