Зарядний пристрій BASEUS Speed Mini Quick Charger 1C 20W
Фото 18 |
BASEUS Speed Mini Quick Charger 1C 20W |
|
Компактний і легкий універсальний однопортовий мережний зарядний пристрій підвищеної потужності з вихідним роз'ємом USB-C, а також підтримкою найбільш популярних технологій швидкої зарядки, що часто використовуються: Power Delivery 3.0 і Quick Charge 2.0/3.0. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року. Ця модель орієнтована на користувачів, яким не потрібна функція одночасного заряджання кількох гаджетів.
Пристрої, що обслуговуються, техніка підключається до вихідного порту, який здатний віддавати потужність до 20 Вт при вихідному струмі до 3А. За таких режимів половина ємності батареї смартфона середнього або флагманського класу заряджається лише за 30 хв. Зарядний пристрій BASEUS Speed Mini Quick Charger 1C 20W отримав нову систему керування, яка автоматично встановлює оптимальну напругу залежно від типу підключеного гаджета.
Смартфон або планшет отримає стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення заряду в найкоротші терміни і без ризику пошкодження батареї. Ця модель чудово працює як з Android-гаджетами, так і з Apple iPhone чи iPad. Воно розраховане на експлуатацію в широкому діапазоні вхідної напруги живлення (від 100 до 240 В), що може бути корисно в закордонних поїздках, подорожах і відрядженнях. Безпечну роботу забезпечує багаторівневий комплекс захисних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Speed Mini Quick Charger 1C 20W
Усі ціни 40 →Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger 1С 20W White (CCFS-SN02) | 346 грн. |
Зарядное устройство Baseus USB-C Wall Charger 1С 20W White (CCFS-SN02) | 339 грн. |
Сетевое зарядное устройство Baseus Speed Mini PD Charger (1USB-C) 20W Blac | 454 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W EU White (CCFS-SN | 549 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W Black ( | 399 грн. |