Ксенон Baxster H7 4300K Kit
Baxster H7 4300K Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster H7 4300K Kit
Лампа ксеноновая BAXSTER H7 4300K 35w CA-20864 | 204 грн. |
Комплект ксенонового світла Baxster H7 4300K 35W | 999 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER PRO H7 4300K 35w ceramic CA-27881 | 354 грн. |
Комплект ксенону Baxster H7 4300K 35W | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →