LED лампа Baxster PXL-Series HB3 6000K 4300Lm 2pcs
Baxster PXL-Series HB3 6000K 4300Lm 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster PXL-Series HB3 6000K 4300Lm 2pcs
Усі ціни 7 →Led лампа Baxster Pxl HB3(9005) 6000K 4300Lm | 555 грн. |
Светодиодная лампа Baxster PXL HB3(9005) 6000K 4300Lm CA-25081 | 632 грн. |
Лампы светодиодные Baxster PXL HB3(9005) 6000K 4300Lm | 478 грн. |
Автолампи світлодіодні Baxster PXL HB3 (9005) 6000K CAN 4300Lm | 599 грн. |
Автолампи Baxster PXL HB3 (9005) 6000K 4300Lm (пара) | 1 316 грн. |
LED лампи Baxster PXL HB3(9005) 6000K 4300Lm | 578 грн. |
LED лампи Baxster PXL HB3(9005) 6000K 4300Lm (2 шт) | 665 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →