Літня шина Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H 245/55 R19 103 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Усі ціни 26 →Шина Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H | 7 427 грн. |
Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H | 7 896 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (245/55R19 103H) | 7 604 грн. |
Bridgestone TURANZA 6 245/55 R19 103H (8011054765) | 14 780 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H 1002421991 | 7 666 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Ціни на Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H | від 7 380 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →