Літня шина Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche 275/50 R19 112 Y 275/50 R19 112 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche
Усі ціни 19 →Шина Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y XL N0 Demo | 5 590 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y XL N0 | 4 320 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y XL N0 | 7 255 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 275/50 ZR19 112Y XL N0 1001111224 | 4 351 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y XL N0 | 6 361 грн. |
ще 14 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y | від 5 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 275/50 R19 112Y Porsche | від 4 035 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо