Літня шина Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Усі ціни 40 →Шина Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y XL FR | 7 325 грн. |
Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y XL FR | 7 373 грн. |
Continental PremiumContact 7 (225/45R19 96Y) | 7 662 грн. |
Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y XL FR | 8 355 грн. |
Летние шины Continental PremiumContact 7 225/45 ZR19 96Y 1002467967 | 7 896 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →