Духова шафа Beko BIM 24400 BCS (7768386701)
Відео 1Фото 3 |
Beko BIM 24400 BCS |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko BIM 24400 BCS
Усі ціни 22 →BEKO BIM24400BCS | 13 999 грн. |
Духова шафа електрична Beko BIM24400BCS | 15 697 грн. |
Духовой шкаф электрический Beko BIM24400BCS | 15 682 грн. |
BEKO BIM24400BCS | 13 899 грн. |
BEKO BIM24400BCS | 14 389 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Beko BIM 24400 BCS
Ціни на Beko BIM 24400 BCS |
---|---|---|---|---|
Beko BIM 24400 GCS | від 11 999 грн. | 32 пропозиції | ||
Beko BIM 24400 ZGCS | від 11 399 грн. | 17 пропозицій | ||
Beko BIM 24400 BCS | від 13 899 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →