Духова шафа Beko BIR 24303 BCS (7724086705)
Beko BIR 24303 BCS |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko BIR 24303 BCS
Усі ціни 8 →Духова шафа електрична Beko Bir 24303 Bcs | 15 497 грн. |
Духовой шкаф электрический Beko Bir 24303 Bcs | 15 483 грн. |
Духова шафа Beko BIR24303BCS | 14 945 грн. |
Духовой шкаф Beko BIR 24303 BCS | 14 398 грн. |
Шафа духова BEKO BIR24303BCS | 15 224 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →