Монітор BenQ GW2480 24 " (9H.LGDLA.TBE)
Відео 5Фото 8 |
Енергоефективний і стильний Full HD монітор з 23,8-дюймовою діагоналлю матриці, що створена за IPS-технологією. Відрізняється оригінальним і сучасним дизайном, розробленим відповідно до «безрамкової» концепції Cinema screen, високою економічністю, демократичною вартістю і наявністю вбудованої акустичної стереосистеми (2 х 1 Вт). Виробником позиціонується як монітор початкового рівня для використання у складі недорогих домашніх і офісних персональних комп'ютерів.
В основі екрану з фізичною діагоналлю 605 мм лежить псевдовосьмибітна (6-bit + FRC) AH-IPS-матриця виробництва LG Display c W-LED підсвічуванням, що позбавлене характерного високочастотного мерехтіння. Екран монітора BenQ GW2480 має роздільну здатність 1920х1080, може показувати непогану максимальну яскравість (до 250 кд/м²) і статичну контрастність 1000:1, а також забезпечує прекрасні кути вертикального і горизонтального огляду, які дорівнюють 178°.
Використання технології Overdrive дало змогу скоротити час відгуку матриці 5 мс GtG і 14 мс BtW. Такі параметри разом з хорошим охопленням кольорів дають змогу цій моделі забезпечувати гідну якість зображення при показі динамічних кінематографічних та ігрових сцен. Підставка забезпечує регулювання кута нахилу екрану від -5 до +20°, а підключення до комп'ютера або ноутбука виконується за допомогою роз'ємів будь-якого з трьох наявних інтерфейсів: VGA D-sub 15-pin, DisplayPort 1.2 або HDMI 1.4.
Купити BenQ GW2480 24 "
Усі ціни 58 →BenQ 23.8" GW2480 Black GW2480 | 4 301 грн. |
Монітор 23.8" BENQ GW2480 (9H.LGDLB.CBE) Black | 4 259 грн. |
Монитор 23.8" BenQ GW2480, IPS, VGA, HDMI, DP, колонки, черный | 4 233 грн. |
Монітор 23.8" BenQ GW2480 Full HD IPS 60 Гц new | 3 894 грн. |
РК монітор BenQ GW2480 (9H.LGDLA.TBE, 9H.LGDLB.CBE, 9H.LGDLA.CBE, 9H.LGDLA | 4 290 грн. |
0 1 3 5 |
Дуже гарний та класний монітор. Рекомендую Матеріали виконання, акуратний вигляд, мат.екран, авто регулювання підсвічування монітора, дроти ховаються в ніжку, проренинина ніжка (зовсім не ковзає), картинка не бликує, а з-за маленьких рамок монітор виглядатиме більше ніж я того очікував Для мене непотрібність у колонках, адже кожен третій сидить у навушниках, а це трохи подорожчає модель. Den41k: щойно купив(ла) BenQ GW2480 рекомендую купити обов'язково |
Спочатку купила BenQ BL2711U Ultra HD 4K – дозвіл, але вважала для моєї роботи не зручним. Вирішила придбати краще два Full HD. Вибір упав на BenQ GW2780, т.к. тонка рамка, є динаміки. Дуже переживала за очі. НЕ Втомлюються! На столі займають мало місця завдяки вдалій ніжці. Очі не втомлюються. Зернистості не видно навіть з невеликої відстані. Зручна ніжка - займає мало місця і дуже стійка Не виявлено. Хоча ... динаміки б сильніше, але для роботи зійде користуюся BenQ GW2780 менше місяця |
А также как работает?
Недорогий монітор для невимогливих користувачів
Поклавши руку на серце, переважна більшість людей не особливо розбираються в тонкощах якості зображення або нюансах натуральної передачі кольору. В ідеалі людям потрібен розмір побільше і якість матриці краще, щоб зображення в іграх і киношках була яскравою, контрастною і барвистою. Саме для цієї категорії покупців і створено лінійку недорогих і якісних моніторів BenQ GW, які позиціонуються як офісні монітори, але відмінно підходять і для мультимедійних цілей.
Якісна кольоропередача
Герой цього огляду BenQ GW2480 є спадкоємцем популярного BenQ GW2480, відрізняючись наявністю пари невеликих вбудованих динаміків, а також більш повним набором відеоінтерфейсів (HDMI, VGA і Displayрort). Він отримав 24-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD і 8-бітної IPS-матрицею. На думку користувачів, кольору дисплея на висоті: картинка виглядає природно і без надлишку фарб. Особливо, якщо озирнутися на скромний цінник монітора. Також варто виділити відмінну рівномірність підсвічування, відсутність засвітився в темряві, прийнятні кути огляду. Час відгуку злегка поступається конкурентам на базі TN-матриць, але загальна плавність відеоряду знаходиться на гідному рівні. Крім усього сказаного, в моніторі реалізована підсвічування без мерехтінь (Flicker Free) і датчик освітленості, що дозволяє регулювати яскравість дисплея залежно від часу доби.
Приємний акуратний дизайн
У плані дизайну все традиційно — акуратна прямокутна підставка з поверхнею, що імітує шліфований метал, тонкі рамки з боків і зверху, класичний чорний пластик в оформленні. Здорово, що підставка вийшла досить великою і надійно подбати про стійкість монітора. Вона володіє єдиною ступенем свободи: у невеликому діапазоні регулюється нахил екрану. На тильній стороні корпусу є отвори під VESA-кронштейни, що робить можливим настінний монтаж монітора.
Модификації BenQ GW2480
Ціни на BenQ GW2480 |
---|---|---|---|---|
BenQ GW2480 24 " | від 3 894 грн. | 58 пропозицій | ||
BenQ GW2780 27 " | від 4 649 грн. | 62 пропозиції |