Монітор BenQ GW2780 27 " (9H.LGELA.TBE)
Відео 5Фото 8 |
Елегантний і стильний «тонкорамковий» 27-дюймовий Full HD монітор з вбудованою стереосистемою (2х2 Вт), сенсором освітленості і максимально можливими кутами комфортного огляду. Виробником позиціонується як бюджетне рішення для домашнього або офісного використання. Має ряд технологій, що мінімізують навантаження на зір користувача: Brightness Intelligence Technology автоматично регулює яскравість залежно від загального рівня освітленості приміщення, BenQ Low Blue Light Plus усуває негативний вплив синьої частини спектра видимого світла, а технологія Flicker Free повністю позбавляє картинку від стомлюючого високочастотного мерехтіння — флікерінга.
Відрізняється досить великим розміром пікселя (кроком 0.311 мм), що дозволяє значно збільшити робочу відстань від екрана до очей користувача, що зменшує напруженість м'язів кришталика. В основі монітора BenQ GW2780 використовується якісна восьмибітна IPS-матриця з W-LED підсвічуванням. Вона дозволяє екрану демонструвати якісну передачу кольору, прийнятний рівень максимальної яскравості (250 кд/м²) і стандартну статичну контрастність 1000:1. Мінімальний час відгуку матриці GtG становить 4, а середній час перемикання BtW близько 8 мс, що дозволяє рекомендувати цей монітор для перегляду високоякісного і динамічного відео з високим фреймрейтом, а також економним любителям комп'ютерних ігор. Підключається до ПК, ноутбуків і інших джерел сигналу за допомогою інтерфейсів VGA, DisplayPort 1.2 або HDMI 1.4.
Купити BenQ GW2780 27 "
Усі ціни 54 →BenQ 27" GW2780 (9H.LGELB.CBE/9H.LGELB.QBE) Black GW2780 | 5 325 грн. |
Монітор 27" BenQ GW2780 (9H.LGELA.TBE/9H.LGELB.QBE/9H.LGELB.VPE) | 5 329 грн. |
Монитор BenQ 27" GW2780 IPS Black GW2780 | 5 334 грн. |
Монітор 27" BenQ GW2780 Full HD IPS 60 Гц new | 4 949 грн. |
РК монітор BenQ GW2780 Black (9H.LGELA.TBE, 9H.LGELB.CBE, 9H.LGELA.CPE) | 5 309 грн. |
0 1 3 5 |
Очі не втомлюються. Зернистості не видно навіть з невеликої відстані. Зручна ніжка - займає мало місця і дуже стійка Не виявлено. Хоча ... динаміки б сильніше, але для роботи зійде користуюся BenQ GW2780 менше місяця |
Дуже гарний та класний монітор. Рекомендую Матеріали виконання, акуратний вигляд, мат.екран, авто регулювання підсвічування монітора, дроти ховаються в ніжку, проренинина ніжка (зовсім не ковзає), картинка не бликує, а з-за маленьких рамок монітор виглядатиме більше ніж я того очікував Для мене непотрібність у колонках, адже кожен третій сидить у навушниках, а це трохи подорожчає модель. Den41k: щойно купив(ла) BenQ GW2480 рекомендую купити обов'язково |
А также как работает?
Модификації BenQ GW2780
Ціни на BenQ GW2780 |
---|---|---|---|---|
BenQ GW2480 24 " | від 3 894 грн. | 55 пропозицій | ||
BenQ GW2780 27 " | від 4 649 грн. | 54 пропозиції |
Вирішила придбати краще два Full HD.
Вибір упав на BenQ GW2780, т.к. тонка рамка, є динаміки. Дуже переживала за очі. НЕ Втомлюються!
На столі займають мало місця завдяки вдалій ніжці.