Монітор BenQ Mobiuz EX3415R 34 " чорний (9H.LK2LJ.TBE)
Відео 19Фото 11 |
BenQ Mobiuz EX3415R 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 2 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ Mobiuz EX3415R 34 " чорний
Усі ціни 6 →Монітор BenQ EX3415R (9H.LK2LJ.TBE)Бренд: BenQ Тип: Монітор Діагональ екрану, дюймів: 34 Тип РК-матриці: ? Тип РК-матриці — технологія за яко... щею виконаний дисплей. Різні типи матриць мають свої переваги й недоліки. Найбільш бюджетними вважаються TN-матриці, що володіють скромними кутами огляду і невисоким рівнем передачі кольору, однак практично максимально можливою швидкістю реакції. Наступною за рівнем Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 40 999 грн. |
Монітор BenQ EX3415R (9H.LK2LJ.TBE)Тип ігровий монітор Діагональ 34 " Дисплей Вигнутий екран Радіус кривини 1900 Тип матриці IPS Покриття екрана глянсове Розділ... щеьна здатність 3440x1440 (21:9) Розмір пікселя 0.23 мм Час відгуку (GtG) 2 мс / від сірого до сірого, 1 мс із технологією MPRT / Частота зміни кадрів 144 Гц Кут огляду по вертикалі 178 ° Кут огляду по горизонталі 178 ° Яскравість 400 кд/м2 Статична контрастність 1 000:1 Глибина кольору 8 Oleole.com.uaМенше року (Ковель) Під замовлення Поскаржитись | 34 499 грн. |
Монітор Benq 34" EX3415R LED (9HLK2LJTBE) | 41 451 грн. Під замовлення Див. умови |
Benq 34" EX3415R LED (9HLK2LJTBE) | 40 440 грн. Під замовлення Див. умови |
Benq 34" EX3415R LED (9HLK2LJTBE) | 41 451 грн. Під замовлення Див. умови |
Benq 34" EX3415R LED (9HLK2LJTBE) | 42 462 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія BenQ Mobiuz (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 5 034 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 8 799 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 2 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 299 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 31 470 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 25 157 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 10 031 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 14 299 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 27 599 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 14 260 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 2 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 14 840 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 23 999 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 31 798 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 34 499 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 2 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 21 099 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 77 735 грн.
ігровий, 48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
Switching to an Ultra-Wide Monitor to Sweat on Kids & Edit YouTube Videos | BenQ EX3415R Review
20 листопада 20216 958 переглядів
BenQ MOBIUZ EX3415R Ultra Wide Monitor Verdict - Good For Console & PC? Made For Sim Racing!
9 липня 20213 035 переглядів
My first look at an Ultrawide Curved Gaming Monitor | BenQ's MOBIUZ EX3415R
22 квітня 20231 817 переглядів
Benq MBIUZ EX3415R SIM RACING /GAMING MONITOR UNBOXING
19 серпня 2022600 переглядів
BenQ MOBIUZ EX3415R Monitor Review with Motorsport Athlete Leona Chin
22 березня 20221 010 переглядів
BenQ Mobiuz EX3415R 34" Ultrawide curved gaming monitor Unboxing
6 травня 2023598 переглядів
Review - BenQ Mobiuz EX3415R (the Monitor for Sim-racers)
13 травня 20216 248 переглядів
Are ULTRAWIDE Monitors Worth it? | BenQ Mobiuz EX3415R Review
10 червня 202110 946 переглядів
BenQ MOBIUZ EX3415R Monitor Review
5 травня 20215 546 переглядів
BenQ EX3415R - 144Hz of IPS Awesome - Quick Testing & Color Profile Info
25 травня 202120 772 перегляда
Best Eye Care Curved Gaming Monitor? | BenQ MOBIUZ EX3415R
7 грудня 2021726 переглядів
THE BEST MONITOR FOR GAMING! BenQ Mobiuz EX3415R Review
14 травня 202115 845 переглядів
THE BEST ULTRAWIDE GAMING MONITOR?!?! (BenQ MOBIUZ EX3415R Monitor)
24 червня 202114 209 переглядів
The Most Feature Packed Ultrawide - BenQ MOBIUZ EX3415R
2 червня 202130 772 перегляда
Microsoft Flight Simulator - BenQ Mobiuz EX3415R - Is Ultrawide Worth It?
26 серпня 202142 187 переглядів
Testing Simracing Monitor BenQ Mobiuz EX3415R
10 липня 202123 150 переглядів
Widescreen HDR Goodness with Banging Audio - BenQ Mobiuz EX3415R Gaming Monitor
18 червня 20215 852 перегляда
MAM OGROMNY MONITOR DO SIMULATORÓW BenQ MOBIUZ EX3415R | Kuchenne Vlogi
4 липня 202110 047 переглядів
Test monitora BenQ MOBIUZ EX3415R
11 жовтня 202120 827 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 27 399 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 36 999 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 25 899 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 29 840 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 28 653 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
від 27 999 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 45 699 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 150 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 33 154 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 34 215 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 29 999 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 31 300 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR