Каструля BergHOFF Leo Graphite 3950485
BergHOFF Leo Graphite 3950485 |
|
Перероблений алюміній. Керамічне антипригарне покриття CeraGreen.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950485
Кастрюля с крышкой Berghoff Leo Graphite 3,1 л 3950485 | 3 109 грн. |
Каструля BergHOFF Leo Graphite 20 см 3.1 л (3950485) | 3 109 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Graphite 3,1 л 3950485 | 3 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →