Сковорідка Berlinger Haus Black Silver BH-1853 24 см чорний
Berlinger Haus Black Silver BH-1853 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1853 24 см чорний
Усі ціни 17 →Сковорода глибока Berlinger Haus Black Silver Collection 24 см (BH 1853) | 1 372 грн. |
Сковорода глубокая Berlinger Haus Black Silver Collection 24 см (BH 1853) | 1 372 грн. |
Сковорода с крышкой Berlinger Haus 24 см BH-1853 | 1 520 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Berlinger Haus Black Silver Collection 24 см | 899 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Berlinger Haus Black Silver Collection 24 см | 889 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →