Кухарський набір Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6323
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6323
Кухонний набір Berlinger Haus Bh 6323 | 1 373 грн. |
Кухонный набор Berlinger Haus Bh 6323 | 1 373 грн. |
Berlinger Haus BH-6323 | 1 367 грн. |
Набір кухонного приладдя Berlinger Haus Purple Eclipse Collection BH-6323 | 1 621 грн. |
Аналогічні Набори бренду Berlinger Haus:
- Burgundy BH-6241
- Moonlight BH-6242
- Emerald BH-6243
- I-Rose BH-6244
- Aquamarine BH-6245
- Purple BH-6246
РекомендуємоПорівняти в таблиці →