Каструля Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Berlinger Haus Black Silver BH-1852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Усі ціни 16 →Каструля Berlinger Haus 4.1 л (BH-1852) | 1 097 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 4.1 л (BH-1852) | 1 079 грн. |
Каструля Berlinger Haus BLACK SILVER 4,1л (1852-BH) | 1 094 грн. |
Алюмінієва каструля з кришкою 4.1 л Berlinger Haus Black SILVER Collection | 972 грн. |
Каструля Berlinger Haus BLACK SILVER Collection з кришкою 4.1 л (BH-1852) | 863 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →