Гриль-сковорідка Berlinger Haus Black Silver BH-1846 28 см чорний
Berlinger Haus Black Silver BH-1846 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1846 28 см чорний
Усі ціни 8 →Berlinger Haus Black Silver 28х28х4.1 см (1846-BH) | 617 грн. |
Berlinger Haus Black Silver 28х28х4.1 см (1846-BH) | 607 грн. |
Berlinger Haus 1846-BH | 604 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus 28*4.1см Black Silver Collection з мармуров | 1 100 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus BLACK SILVER Collection 28см з мармуровим п | 1 100 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →