Ківш Berlinger Haus Black Silver BH-1847
Berlinger Haus Black Silver BH-1847 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1847
Ковш Berlinger Haus Black Silver Collection 1.2л с мраморным покрытием (BH | 579 грн. |
Ковш Berlinger Haus Black Silver Collection 1.2 л (BH-1847) BH-1847 | 579 грн. |
Ківш Berlinger Haus Black Silver 1.2л з мармуровим покриттям (BH-1847) | 579 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →