Ванна Besco Avita Slim 150x74.5 см
Фото 3 | Очікується у продажу 17 808 грн. Об'єм (л): 150; Матеріал корпуса: акрил; Центральний злив / перелив; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1500x745; Глибина ванни (мм): 405; |
Besco Avita Slim 150x75 WAV-150-NPS |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 1.5 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Avita Slim
Ціни на Besco Avita Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Avita Slim 150x74.5 см | від 17 808 грн. |
Besco Avita Slim 159.5x75 см | від 18 442 грн. |
Besco Avita Slim 169x75 см | від 18 950 грн. |
Besco Avita Slim 179.5x80 см | від 20 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →