Ванна Besco Shea 138x70 см
8 791 грн. Купити! Ванна акрилова Besco SHEA 140х70 (соло) без нігМаркетплейс: Rozetka.ua NorvilЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Besco Shea 140x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Shea
Ціни на Besco Shea |
---|---|---|---|---|
Besco Shea 138x70 см | від 8 791 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Shea 149x70 см | від 8 467 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Shea 159x70 см | від 9 205 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Shea 169x70 см | від 10 291 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Shea 180x80 см | від 11 972 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо