Ванна Besco Mini 150x70 см
Фото 3 |
Besco Mini 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем, каркасом і ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Mini 150x70 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Besco MINI 150x70 Ліва (соло) без ніг (#WAM-150-MNL) WAM-15 | 7 968 грн. |
Ванна акрилова BESCO MINI 150x70 L (00000010423) | 7 442 грн. |
Ванна акрилова BESCO MINI 150x70 ліва (соло) без ніжок 36338 | 7 776 грн. |
Ванна акрилова BESCO Mini 150х70 правобічна (00000010424/5907467787725) | 7 968 грн. |
Ванна акрилова Besco Mini 150x70, права (соло), без ніг (#WAM-150-MNP) WAM | 7 968 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →