Самокат iTrike SR 2-079
Фото 4 |
iTrike SR 2-079 |
|
Кермо регулюється за висотою від 90 до 101 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-079
Усі ціни 6 →iTrike SR 2-079-B SR2-079-B | 2 049 грн. |
Самокат із амортизатором iTrike SR 2-079-B Чорний SR2-079-B | 1 458 грн. |
Самокат міський iTrike SR2-079-BL дорослий | 1 961 грн. |
iTrike SR 2-079-BL SR2-079-BL | 2 049 грн. |
Самокат із амортизатором iTrike SR 2-079-BL Синій SR2-079-BL | 1 458 грн. |
Самокат міський iTrike SR2-079-B дорослий | 1 961 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →