Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 58467

Фото - Надувний басейн Intex 58467
Фото 6
Intex 58467
Колір
Форма
кругла
Об'єм
330 л
Розміри
147x147x33 см
Висота бортів
33 см
Вага
1.4 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 58467

Усі ціни 42 →

Басейн дитячий надувний, 147х33 см 330л, дно-принт-мозаїка (58467)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
534 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 58467 «Блакитне щастя», 147 х 33 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
439 грн.

Басейн дитячий надувний Intex 147×33 см 330 л 58467

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
561 грн.

Басейн надувний дитячий Intex 58467 "Пальма", з розбризкувачем води, 104х173 см, 2+ роки (Intex56433)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 58467-1 «Блакитне щастя», 147 х 33 см, з кульками 10 шт

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
518 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 58467