Надувний басейн Intex 58449
Intex 58449 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58449
Усі ціни 52 →Дитячий надувний Басейн Intex для дітей 58449 "Геометрія" | 658 грн. |
Intex Дитячий надувний басейн Весела геометрія 58449 168-41см | 679 грн. |
Дитячий басейн Intex (Intex 58449) | 799 грн. |
Басейн надувний INTEX "Геометрія" 168х38см 581л 58449 NP | 714 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 58449 "Райдужне омбре", 168 х 38 см 481 л ві | 810 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →