Надувний басейн Bestway 52378
Фото 12 |
Bestway 52378 |
|
У комплекті 5 іграшок з піни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 52378
Басейн дитячий надувний Bestway 120х117х46 см | 359 грн. |
Дитячий надувний басейн BestWay 52378 (46*117*120 см.) [Київ №1] | 620 грн. |
надувний дитячий басейн 120x117x46см, в комплекті 5 іграшок (Bestway 52378 | 705 грн. |
Басейн дитячий надувний Bestway 52378 круглий, 120-117-46см | 788 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →