Дриль-шурупокрут Black&Decker BDCDD18N
Black&Decker BDCDD18N |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BDCDD18N
Усі ціни 7 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Black&Decker (BDCDD18N) - без аккумулятора | 1 929 грн. |
Дриль-шурупокрут BLACK+DECKER BDCDD18N | 1 930 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BDCDD18N | 1 929 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна BLACK + DECKER BDCDD18N | 1 929 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний BLACK+DECKER BDCDD18N | 1 929 грн. |
Шурупокрут Black+Decker BDCDD18N | 1 929 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →